пятница, 1 февраля 2013 г.

цифрове телебачення прилуки

Таким чином, конституцйн права громадян на отримання нформац суттво розширюються.

По-трет, надзвичайно розширються радочастотний ресурс, оскльки в одному телевзйному канал з полосою 8МГц можна передати не одну, а цлих десять цифрових програм стандартно чткост. До того ж, у перспектив забезпечуться 100-вдсоткове покриття територ нашо крани. Отже, з переходом на цифрове мовлення мешканц невеличких населених пунктв матимуть так ж можливост отримувати нформацю, як  мешканц мегаполсв.

По-друге, суттву економю енергоресурсв для операторв телекомункацй, оскльки сучасн передавальн засоби мають порвняно з аналоговим передавальним обладнанням дуже високий коефцнт корисно д.

По-перше, надзвичайно високу технчну яксть програм  можливсть широкого застосування нтерактивного сплкування глядачв з програмними службами телеканалв. По сут глядач якоюсь мрою ста спвавтором програми, а телебачення перетворються на мультимеда систему. Вдбуваться конвергенця телевзйно та нформацйно технологй.

Украна, пдписавши у 2006 роц Угоду кран-членв Мжнародного союзу електроз Ђязку «Женева-2006», взяла не себе зобо Ђязання щодо впровадження цифрового наземного ефрного мовлення. P P PPЩо да цифрове мовлення суспльству.

Цифрове телебачення – це новий тип технолог мовлення, яка передбача передачу нформац про картинку та звук в байтах. Завдяки цьому збльшуться обЂЂЂм нформац, яку цифровий мовник переда споживачев, та покращуться яксть зображення  звуку, в порвнян з аналоговою технологю.P

P PP Впровадження цифрового мовлення в УкранP

Цифрове телебачення « Чернгвська обласна Державна телерадокомпаня

Комментариев нет:

Отправить комментарий